Taşkınlar Doğal Depo - Hafriyat - Tünel İnşaatı

Hakkımızda

Taşkınlar doğal depo inşaat’ın temeli, kurucusu olan Abdullah taşkın ın ilk olarak 1993 yılında Nevşehir kavak kasabasında kaya oyma soğuk hava deposu yapmaya başlamasıyla atılmıştır. değişen ihtiyaçlara ve Pazar koşullarına hızla uyum sağlamak amacıyla eskiden insan gücüyle açılan küçük soğuk hava depolarını 1993 yılında mini loaderler kullanarak kesme delme ve patlatma yöntemiyle yapmaya başladık.

Daha sonra artan yoğun depo talebine karşı 2005 yılında ADEM TAŞKIN başkanlığında TAŞKINLAR DOĞAL DEPO İNŞAAT adı altında tünel makinaları kullanılarak bu depoları içinde kamyon ve tır dolaşabilen soğuk hava depo tesisleri haline getirdik. 

Gelecek açısından umut veren çalışmaları, günümüz patetes ve limonculuk Firmaları tarafından takdir edilerek, bu sektörde profesyonelleşmek amacıyla, disiplinli ve güvenli bir şekilde devam etmiştir. 

Buna bağlı olarak yıllardır şehrimizin çeşitli yörelerinde kaya oyma soğuk hava deposu inşaatlarında şartlar ne olursa olsun yoğun kış şartlarında dahi azim ve kararlılıkla firmamız taahhüdünü üstlendiği her işi başarıyla ve zamanında teslim etmiş, iş için gerekli makine ve teknik ekip konusunda kadrosunu daima güçlü tutmuştur. 

Taşkınlar doğal depo inşaat, uzmanlığı kaya oyma soğuk hava deposu inşaatı ve tünel inşaatları üzerine olan bir firma olarak, işini kaliteli ve en iyi şekilde yapmayı ilke edinmiş, nitelikli teknik kadrosu ve makine gücü ile sadece şehrimizde değil, şehir dışındada doğal depo inşaatı ve tünel inşaatları yapan hatırı sayılır firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Oldukça komplike bir uzmanlık alanı olan doğal depo inşaatı konusunda şehrimize kazandırdığı yeni tünel makinaları ile kendi alanında lider olarak yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir. 

Firmamız şehrimizin en güzide projelerinden olan TAŞKINLAR NARENCİYE VE PATETES DEPOLAMA TESİSLERİ (10 adet depo:25.000 ton patetes ve 500.000 sandık limon kapasiteli) başta olmak üzere daha bir çok projelerde başarılı bir şekilde çalışmalarını tamamlamıştır. Faaliyet alanımızdaki birçok işleri en son teknoloji ve uzman ekiplerimiz ile bitirdik. 

2009 yılından itibaren depo yapmaya elverişli araziler satın alınarak depo yeri konusunda sıkıntı çeken firmalara anahtar teslimi depo satışına başladık. 

15/04/1993 yılında kurumsal kimliğini kazanan TAŞKINLAR DOĞAL DEPO INŞAAT bugün dört adet tünel makinesi, üç adet mini loader yükleyici kepçe, sekiz adet harfiyat taşıma araci, 1500 m2 şantiye alanı 25.000 m2 soğuk hava deposu tesisi 24 çalışanı ile bölgemizin en büyük harfiyat firmasıdır. Halen devam etmekte olduğumuz projelerle Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olduğunu göstermektedir.

Misyonumuz

 
Taşkınlar doğal depo inşaat olarak misyonumuz; adımızın daima başarılarla anılmasını sağlayacak çağdaş ve kaliteli projelerde yer almak, tüm çalışanlarımız ile kenetlenip, bir aile yapısı içinde, doğruluktan ve dürüstlükten ödün vermeden çalışmalarımızı devam ettirmektir.

İlerleyen süreçte; "çağdaş kurumsal yönetim” ve “sürdürülebilir büyüme” ana hedeflerimiz olmaya devam edecektir. Bu hedeflere giden yolda; kalite, iş etiği, şeffaflık ve sosyal sorumluluk kavramları grubumuzun ve tüm çalışanlarımızın temel ilkeleri olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

 
İnsani nitelikleriyle ve kişisel başarılarıyla örnek, ürettikleriyle topluma değer katan, yenilikçi ve katılımcı bir ortamda, alanında en iyisi olma hedefinde devamlı kendini geliştiren bir inşaat firması olmak.

Kalite Politikamız

 
Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyip, işveren memnuniyetini her şeyin üstünde tutup, değişen ihtiyaçlara ve Pazar koşullarına hızla uyum sağladık. Taahhütlerimizi kusursuz ve zamanında yerine getirip işverenimize her zaman güven verdik.

Çevre Politikamız

Taşkınlar doğal depo ltd.şti olarak gerçekleştirdiğimiz tüm yeraltı doğal depo inşaatlarında çevreyi korumak ve doğal kaynaklara zarar vermemek için etkin bir çevre politikası oluşturduk. Bu politika doğrultusunda teknik ve ekonomik açıdan mümkün olan tüm çevre yönetmeliklerini en hassas şekilde uygulamaktayız.